Ana içeriğin başı

Döviz ve Kıymetli Madenler

Döviz işlemleri artık çok daha avantajlı!

Döviz

Dövize yatırımda uzmanlık, kurların ve parite değişimlerinin izlenmesi, gerektiğinde eldeki birikimin hızlı bir biçimde başka döviz cinsine dönüştürülerek kazanç elde edilmesi demektir. Eğer döviz sizin için bir yatırım aracıysa, HSBC Bank olarak siz müşterilerimize özel bir hizmet sunuyoruz.

Özellikleri ve Kolaylıkları

  • Döviz piyasalarına ilişkin global uzmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.
  • Amerikan dolarında transfer işlemlerinizi aynı gün valörlü olarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Çapraz kurlar ile arbitraj işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Döviz ve Kıymetli Madenler alış ve satış işlemlerinizde İnternet Bankacılığı, Telefon Bankacılığı ve ATM gibi alternatif kanallarımızı kullandığınızda hem zamandan kazanır hem de avantajlı kurlarımızdan yararlanırsınız.

Döviz

Döviz
KUR TCMB
Alış Satış
HSBC
Alış Satış

Altın

SERBEST PİYASA
Alış
Satış
Altın Gr / TL
Cumhuriyet Altını 1/1
Altın Ons / USD
Kıymetli Maden HSBC
Alış Satış
Altın Gr / TL
Gümüş Gr / TL
Platin Gr / TL
Paladyum Gr / TL

Çapraz Kurlar

Çapraz Kurlar USD
1 USD
PARA
BİRİMİ
%DEĞ
Çapraz Kurlar EURO
1 EUR
PARA
BİRİMİ
%DEĞ

FX Fiyat Grafiği

Parite Grafiği

Vergi Uygulamaları

2020 vergi uygulamaları için lütfen tıklayın.

Daha Fazlası

Ayrıntılı bilgi için, HSBC Bank Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.


Açıklamalar

Sitemizde yayınlanan veriler Foreks tarafından sağlanmakta olup bu bilgiler yalnızca yatırımcıların kendi yatırım kararlarını alabilmelerini sağlamak amacıyla sunulmuştur. BIST* hisse verileri anlık, haberler,tahvil-repo, serbest piyasa ve uluslararası veriler en az 15 dk. gecikmeli olarak yayınlanmaktadır. Bu verilere dayanarak verilecek herhangi bir alım/satım emri kararının sorumluluğu tamamen yatırımcılara ait olup veriler kesinlikle bir teklif ya da kişisel yatırım tavsiyesi oluşturmaz. Bu bilgilerin kullanımından ileri gelen doğrudan veya dolaylı zararlardan ve bu verilerde ortaya çıkabilecek herhangi bir gecikme, aksaklık veya yanlışlıktan Bankamızın hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sitemizde yayınlanan verilertarafından sağlanmakta olup bu bilgiler yalnızca yatırımcıların kendi yatırım kararlarını alabilmelerini sağlamak amacıyla sunulmuştur. BIST* hisse verileri anlık, haberler,tahvil-repo, serbest piyasa ve uluslararası veriler en az 15 dk. gecikmeli olarak yayınlanmaktadır. Bu verilere dayanarak verilecek herhangi bir alım/satım emri kararının sorumluluğu tamamen yatırımcılara ait olup veriler kesinlikle bir teklif ya da kişisel yatırım tavsiyesi oluşturmaz. Bu bilgilerin kullanımından ileri gelen doğrudan veya dolaylı zararlardan ve bu verilerde ortaya çıkabilecek herhangi bir gecikme, aksaklık veya yanlışlıktan Bankamızın hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.