Ana içeriğin başı

Portföy Yönetimi

Risk ve getiri beklentileriniz bizim için önemli!

HSBC Bireysel Portföy Yönetimi, HSBC Yatırım’ın profesyonel yatırım uzmanları tarafından siz müşterilerimizin, risk ve getiri beklentilerinize uygun olarak, birikimlerinizin finansal piyasalarda değerlendirilmesidir. Bireysel portföy yöneticiliği; kolektif yatırım kuruluşlarının portföyleri hariç olmak üzere, finansal varlıklardan oluşan portföylerin, her bir müşteri adına, doğrudan veya dolaylı bir menfaat sağlamak üzere vekil sıfatıyla yönetilmesidir.Bireysel portföy yöneticiliği, müşterilerin mali durumuna, risk-getiri tercihlerine ve yatırım süresine uygun portföyler oluşturulması ve yönetilmesi, söz konusu portföylerin takip edilmesi ve müşterinin kurulun ilgili düzenlemeleri uyarınca bilgilendirilmesi hizmetini kapsar.

Özellikleri ve Kolaylıkları

  • HSBC Bireysel Portföy Yönetimi ile, müşterilerilerimize en uygun portföy yönetimi hizmetinin sunulması amaçlanmaktadır.
  • HSBC Yatırım HSBC Grubu'nun Bireysel Portföy yönetimi deneyimlerinin ışığında hizmet vermektedir.
  • Finansal piyasalara yatırım yapan her enstrüman gibi Bireysel Portföy Yönetimi Hizmeti de piyasa riski taşımaktadır.
  • HSBC Bireysel Portföy Yönetimi Hizmeti, vade ve döviz cinsleri, likidite ihtiyaçları ve kişisel beklentiler doğrultusunda müşteriye özel çözümler sunan portföylerden oluşmaktadır.
  • HSBC Bireysel Portföy Yönetimi, profesyonel ve doğru piyasa zamanlamasıyla aktif yönetim ve portföy çeşitlendirmesi yoluyla riskin minimize edilmesini sağlar.
  • Portföy performansının ayrıntılı bir şekilde değerlendirilebilmesi için, portföyün performansı, diğer yatırım alternatifleri ile karşılaştırmalı olarak raporlanmaktadır.

HSBC Portföy Yönetimi’nden Faydalanmak

HSBC Bireysel Portföy Yönetimi Müşterisi olmak için bir HSBC Bank Şubesi'ne gidip konu ile ilgili uzman ekibe HSBC Yatırım’a ulaşmak istemeniz yeterlidir.

Daha Fazlası

HSBC Bireysel Portföy Yönetimi ile ilgili detaylı bilgi almak için, en yakın HSBC Bank Şubesi’ni ziyaret edebilir, HSBC Bank Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.